Wpis z mikrobloga

@Rabusek: W Rossmanie nie było, ponoć już w ogóle wycofali, ale obok była jakaś apteka i tam dostałam test Coretests, który TestiFly zaakceptowało i już zdążyli nawet wydać swój certyfikat. Zobaczymy jutro, czy hotel w Niemczech pozwoli mi się na nim zameldować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pianinka: pozwoli, na immunerze też na spokojnie by przeszło.

Jedna rada - wygeneruj sobie immunera i sprawdź. w monachium babka mnie straszyła że niby będzie po 3 dniach prosić o kolejny test jak ten wygaśnie, na szczęście miała #!$%@?
@Rabusek: No właśnie dzwoniłam dzisiaj do hotelu i facet powiedział, że albo szczepienie albo test przy zameldowaniu, zresztą teoretycznie takie same zasady są przy wjeździe do kraju, tylko no na autostradzie nikt nie sprawdzi, a w hotelu już ponoć tak.

To dorobię jeszcze jutro tego immunera, mam nadzieję, że przejdzie, bo już opłaciłam ten hotel. A trzeba było brać airbnb, mądry Polak po szkodzie.
To dorobię jeszcze jutro tego immunera, mam nadzieję, że przejdzie, bo już opłaciłam ten hotel. A trzeba było brać airbnb, mądry Polak po szkodzie.


@pianinka: dorób, bo jak przejdize to wiesz ze mozesz po 3 dniach wygenerowac znowu, a tak utkniesz z testiflyem platnym