Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pamiętam tylko jak jeszcze u casha przed otwarciem kanału wspominał że miasto się popsuło czy coś w tym stylu wiadomo coś więcej?

@theLPD: Obejrzałem wszystkie odcinki z jego kanału i nie wiadomo wiele więcej. Wiem, że Nejtan ma rodzinę w Nowym Jorku. Pewnie dlatego zostawił część swoich rzeczy w tamtejszym magazynie, bo może wróci tam jeszcze mieszkać. Rodzina jest pewnie też przyczyną, dla której mieszkał tam tak długo. Co zaś do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nejtan jest 100% Polakiem?

@theLPD: Natan to imię żydowskie, a podobno miał tak na imię przed przeprowadzką do USA. To tłumaczyłoby jego wygląd...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@theLPD: Nazwisko Nejtana to Okuniewski. Znam je, bo początkowo na Instagramie tak nazywał się. Kiedy zaczął robić się sławny na początku podróżowania z Cashem, usunął nazwisko z profilu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@theLPD: W internecie jest informacja o paru różnych żydach, którzy mieli nazwisko Okuniewski...
PS nie chce dalej brnąć w ten kontrowersyjny, "żydowski" temat.
  • Odpowiedz
@pelt Nie wiem co by w tym miało być wielce kontrowersyjnego że chłop jest Żydem, ale akurat w jego przypadku to chyba bzdura, pamiętam (jak przez mgłę, ale still) z jakiegoś vloga u Casha jak opowiadał coś w stylu że jest bodaj z Pomorza, a jego imię jest inspirowane Biblią.
  • Odpowiedz
@Profesor_Avenarius: też nie wiem co w tym temacie jest kontrowersyjnego a co do do tego co piszesz, to akurat Żydzi chyba inspirują się biblią przy nadawaniu imion swoim dzieciom(wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę) więc tu akurat lekkie wskazanie na teorię pelta.
MNie tylko zainteresował jego mocno amerykański wygląd nic więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie wiem co by w tym miało być wielce kontrowersyjnego że chłop jest Żydem

@Profesor_Avenarius: @theLPD: Na Wykopie wielu wykopków nie lubi Żydów, więc miałem obawy, czy opublikować tu moją teorię. Niewykluczone, że Nejtan pochodzi z rodziny całkowicie spolonizowanych żydów (może też ochrzczonych).

Z mojej strony koniec gdybania na ten temat.
  • Odpowiedz