Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz, gdyż mój post został niesłusznie usunięty, ale już złożyłem odwołanie.

Jako, iż przy temacie Fagaty, został poruszony temat mojego stoczenia się na internecie, a wiele ludzi nie wie co u mnie, to opowiem w skrócie. Żyje, rozwijam się, uczę się życia na nowo, walczę sam z sobą, już przestałem z całym światem. Zrozumiałem, że sam dla siebie byłem największym katem. Więcej info co u mnie możecie znaleźć w tym linku:

https://linktr.ee/normalnierafal

W tym linku znajdziecie moje wszystkie social media, szczególnie polecam mojego Instagrama i tiktoka, gdzie staram się na bieżąco wrzucać ciekawe treści oraz discorda, na którego możecie wejść porozmawiać ze mną bezpośrednio na kanale głosowym. Pozdrawiam
#rafatus #famemma #fagata
Pobierz Rafatus69 - Wrzucam jeszcze raz, gdyż mój post został niesłusznie usunięty, ale już z...
źródło: comment_1652387371soZcx9AbCAn8cDLtWn4nlF.jpg
  • 23
@Rafatus69 Fajnie, życzę powodzenia i wytrwałości. Podzieliłbyś się szczegółami z życia patostrimerki jakbyś dostał konkretne pytania? Czy wolisz o tym zapomnieć i nie wracać do tych tematów?
@qski: Mam w planie kupić mikrofon pojemnościowy, dobrej jakości i w niedalekiej przyszłości nagrać t.zw Ala podcasty, gdzie opowiem trochę o mojej przeszłości, dzieciństwie, okresie dorastania oraz o tym jak zacząłem robić streamy, cała genezę i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tego zjawiska. To będzie dla mnie też forma terapii, wyrzucę wiele rzeczy prywatnych z mojego życia, co też otworzy trochę oczy normalnym ludziom. To jest plan, który w zasadzie już
@Kompociak: Spokojnie o genezie srania do wiadra i innych akcji z Showup, nagram odcinek specjalny w swoim czasie, opowiem tam wiele rzeczy zza kulis ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że wiele osób będzie chciało posłuchać opowieści o tym jak stałem do wiadra ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡°
@ZielonaGruszka: Nie wspieram, powiedziałem jej wprost, że nie jestem jej fanem, rozmawiam z nią na temat hejtu, stalkingu i nękanie w internecie, gdzie ona i Marek Ł też jest tego ofiarą. Rozmawiam też z nią na inne tematy, jak twórca z twórcą, nie uczestniczę w jej intrygach oraz w jej życiu internetowym, więc czego nie rozumiesz różowy pasku? Skoro jej córka ma tak źle, dlaczego nie zostanie zabrana do ośrodka opiekuńczego?