Wpis z mikrobloga

@maxver: dlaczego bo nie rozumiem? Bo ma taká appke a wp nie ma? Ciekawe ile osob z niej skorzysta w pelni? Moim zdaniem wiecej osob w pelni wykorzysta to ze system plynnie dziala i z tego beda bardziej zadowoleni niz z mozliwosci wlaczenia swiatla w klopie z drugiego konca swiata.
@krisip: (#)

po co dawać telefonom 2 GB ramu, kamere i te wszystkie bajery, przeciez mało kto z tego korzysta? Moim zdaniem wiecej osób cieszyło by się z płynnie działającej noki 3310 niż jakieś bajery mają mi tu dawać. Po co komu możliwości - cebulaki i tak nie skorzystają zabrać i niech oszczędzają ram .
@Python: ile bys nie mial rdzeni i ramu w androidzie to sie bedzie cial przeciez, nie oszukujmy sie. Nie zabraniam ludziom korzystac ze smartfonow jakich sobie zechca, ale propagowanie ze android jest najlepszy choc jest tyle lat na rynku i a nadal nie jest w stanie plynnie dzialac na przecietnym sprzecie jest naginaniem rzeczywistosci. Czyli jak taka appka powstanie na ios albo wp to on bedzie najlepszym systemem na swiecie? Dziwne
@krisip: (#) Chodzi o funkcjonalność dla geeków. Androida można bez problemu zsynchronizować z jakimś układem zewnętrznym np. ze światłem ale były tez przypadki że ktoś z tabletu zrobił sobie komputer pokładowy w samochodzie (tablet podłączony bezposrednio do komputera samochodowego). I takich rzeczy jest masa - owszem rozwój sprawia, że jest niezoptymalizowany na starsze urządzenia (na szczęście mamy custom romy :) ) ale z drugiej strony to świetna "piaskownica" dla programistów i
@FilozofujacaCalka: To tak nie działa mój drogi. Widzę że jest #boldupy bo tego nie macie.

@Grzesio87: Ta aplikacja jest już kilka lat i śmiga znakomicie. Teraz po prostu wprowadzili interakcje z google now.

@krisip: Nie wiem co za przykre telefony miałeś ale mój Nexus 4 działa bez żadnych ścin i zwiech. Ta aplikacja praktycznie umożliwia wszystko i wymaga roota. Tylko trzeba mieć troche głowy żeby to wszystko skonfigurować, to
@krisip: (#) Ale przez cenę low-endowcyh słuchawek takim sie stał - i jest na takiego reklamowany bo hajs sie musi zgadzać. Lepszym telefonem dla osoby która dzwoni/pisze/przegląda sporadycznie neta jest windowsphone i iOS. Bo w cenie do 500 zł ma telefon który będzie spełniał swoją funkcję płynnie do końca swego żywotu zapewne (chociaż starsze iPhony miały ponoć problem z ostatnią aktualizacją i muliły ). Ale żadna firma nie będzie reklamowała androida
@maxver: android w dzisiejszych czasach jest dla tych samych ludzi co x lat temu używali debiana zamiast windowsa ale w zwiazku z brakiem wtedy alternatywy dla iosa i zaspaniem nokii ktoś zrobil z niego system dla mas powodując ze mnostwo ludzi dostalo zarazem rzeczy których nie potrzebuja a są one balastem dla urzadzenia na którym dziala.