Wpis z mikrobloga

@puzonyyx: To bym wyszedł jakbym widział, że się krecisz. Skoro sam nie pauzujesz to chyba wiadome, że będziesz grał do końca. Co to za różnica czy ja zapauzuje czy ktoś? To kiedy pauzujesz w takim razie, minute od 1 bramki, żeby zobaczyć czy na pewno ktoś pierwszy pauzy nie wciśnie? Gorszego community od fify jednak nie ma, ale co się dziwić tylko retardy i dzieci mogą być co roku dojone na
@koldinho: Nie wiesz czy nie zapauzuje, bo robisz to pierwszy jak tylko pilka wpada do bramki. Dla mnie to oznaka braku szacunku do rywala, coś w stylu jakbyś mówił „#!$%@?”
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@koldinho: tyle razy trafiłem na takich jak ty, którzy po dwóch bramkach brali pauzy a na koniec dostawali #!$%@? że nie zlicze :) co prawda nie gram towarzyskich, i może tam rządzi się to innymi prawami ale dla mnie zasada jest prosta. Zwykle wychodzę jak dostanę na 0:4.

I nie płacz nad pay to win, skoro takie retardy jak ty nie szanują własnego czasu i robią swapy xD
@fxd_: Właśnie dlatego robi się swapy do 1 bramki kreaturo. W rivalsach czy FC nie robię pauz ani cieszynek. To co mam grać, DR, żeby dostać 2 gowno paczki za 100k, żeby szanować swój czas?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@koldinho: rób sobie co chcesz jak ci to potrzebne, ale nie oczekuj od kogoś innego że będzie się trzymał zasad których może nawet nie znać xD ktoś z drugiej strony mógł sobie wejść w towarzyskie żeby zagrać mecz na odstresowanie a ty zamiast grać normalnie to zrobiłeś to co na skrinie i jeszcze się tym chwalisz, ja #!$%@?
@Hogataa26: No i fajen grajcie se nawet dogrywke i karne, skoro dla was to taka wielka różnica i plama na honorze, ze ktoś wcisnął 1 pauzę w #!$%@? gierce. Jak mi ktoś wciska pauze to wychodzę, bo i tak ja bym zapauzował, więc co za różnica? Jedno kliknięcie mniej mam. ;)
Ja najczęściej wychodzę. Warunkiem pozostania jest wciśnięcie pauzy przez przeciwnika, celebrowanie gola, #!$%@?ą przy tym oprawa, gra na faul i #!$%@? sztuczkami :)