Wpis z mikrobloga

@qtasik: Bez przesady Marika nie jest, każdy ma swoje zdanie, każdy widzi daną sytuację ze swojej perspektywy. Ja tam też lubię Elizke i tego nie ukrywam. Ona jest jeszcze młoda, to odpowiedni czas żeby się czegoś nauczyć. Paradoksalnie każdy z nich wyniesie jakąś lekcje z HP. My tak naprawdę nie wiemy jak to wygląda od środka, możliwe,że tam każdy odgrywa jakoś rola, a w codziennym życiu jest zupełnie innym człowiekiem, tak
@AShans: Jakbym miał przypisać do kogoś Opportunist to zdecydowanie Oliwka - hipokryzja wypowiedzi też level hard

@kipman1: całkiem inny styl wypowiedzi. Za to Tobie pewnie w dużej mierze zawdzięczamy ten wysyp zielonek na tagu. Jak ktoś myśli inaczej niż Ty i ośmieli się o tym napisać, to widzę lubisz takie personalne podjazdy. Lepiej zacznij od siebie i zapoznaj się przy okazji z pojęciem etyki zawodowej.
@EfiePL: i nie o zielonki się czepiam, co raczej łatwo można wywnioskować ale w sumie dobrze wiedzieć, że panuje tutaj hierarchia na znaczące i nieznaczące „nołnejmy” w zależności od stażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opportunist: dawaj ,dawaj,choć Elizka cały czas była dla mnie neutralna to po ostatnich ,,zadymach''straciłam do niej resztkę ,,neutralnej'' sympatii
a skoro tak się tam pilnuje ,,bo tatuś''zobaczy, innych perfidnie krytykuje,obgaduje to niech wie że pół Polski swoje widziało i słyszało i memach to zanotowano