Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawid110d: Na pierwszy rzut oka zauważyłem to:

Nowością są usługi walutowe. Pierwszą z nich jest limit walutowy, w ramach którego klient ma możliwość dokonywania płatności w każdej walucie bez marży banku za przewalutowanie do 1 tys. zł po korzystnym kursie organizacji płatniczej. Jeśli klient będzie chciał korzystać z wyższych limitów, będzie mógł sobie aktywować Pakiet Walutowy. Jego koszt to 9,90 zł za tydzień


Wygląda nieźle, mógłbym wywalić revoluta, z którego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: a jak można to zrobić, powinna być wiadomość od nich w panelu czy można samemu? Trzeba się fatygowac do oddziału?
Jak mam hipotekę to można?
  • Odpowiedz
@laress: To zależy. Jak masz Konto 360 bez karty, to faktycznie Millennium 360 możesz mieć za 0 zł bez warunków.

Jak masz z kartą, to po zmianie odejdzie wymóg wpływu, ale zamiast jednej transakcji, będzie trzeba nią machnąć 5 razy (lub Blikiem)

@misiekmr: jeśli nic się nie zmieniło (a dowiadywałem się jakieś 2 tyg. temu), to Konto 360 można skonwertować na konto Millennium 360 tylko w placówkach banku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bankobranie: Akurat na co dzień płacę kartą, więc wymóg zawsze spełnię. Kwestia tylko tej możliwości płacenia do 1000 zł po atrakcyjnych kosztach przewalutowania, bo to by mi się przydało, i mógłbym zrezygnować z revoluta
  • Odpowiedz