Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pisałem Wam Miraski z #uk o koncie w banku Chase oszczędnościowo-bakowym. Od teraz można rekomendować ludzi i zarówno polecający jak i nowo przybyły dostają 20 funtów i można polecić do 20 osób w ten sposób za każdą zbierająć żniwo. Znając życie post zaraz zleci z konika jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany i zobaczy ten post to mogę na PW wysłać reflinka, być może jeszcze ktoś nie zdążył założyć i zechce 20 funtów za darmoszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nie_lubie_nowego_odtwarzacza: plus jest taki, ze masz tam konto oszczednosciowe z oprocentowaniem rocznym 1.5%(czyli wyzej jak 99%lokat aktualnie w UK) i mozesz z niego wplacac i wyplacac kase kiedy chcesz bez prowizji na konto z ktorego placisz karta debetowa. A wiec jak masz 10k funtow i po prostu wrzucisz tam te kase (zamiast ja trzymac na zwyklym koncie bankowym gdzie nic z tego nie ma) to w skali roku masz 150funtow do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oprocentowanie lokaty jest dodatkowo zmienne wiec jak stopy procentowe pojda w gore jest szansa ze dalej beda to oprocentowanie podnosic (choc poki co pewnie nie beda tego robic skoro inne banki maja to w dupie i zbyt nie podnosza). Choc jak stopy podskocza o te 2.5% jak Sunak zapowiada to jest spora szansa, ze te 1.5% tez podskoczy na oszczednosciowym