Wpis z mikrobloga

#psy Czy ser himalajski XL nada się dla dużego psa który lubi niszczyć gryzaki czy to będzie tylko przekąska? Penisy wołowe i kości szynkowe (te dostał na spróbowanie bo dopiero potem doczytałam ze mogą być niebezpieczne wbrew temu co mówili mi w sklepie) ma na 15 minut .

Szukam czegoś smacznego ale trwałego i co się nie kruszy bo np miał korzeń kawowca i do tej pory drzazgi mi wchodzą od dywanu i koca bo ciagle to nosił i memlał. Te rzeczy smakowe gryzie tylko na legowisku więc fajnie by było jakby to było coś suszonego
  • 29
@MMARS: Też. Ja nie jestem fanką ale jak był u teściów to mu dali taką kość wołową i najpierw faktycznie mało ubywało a potem nagle mu musieli wyciągać wielki kawałek z gardłap. Zreszta tez nie chce męczyć psa sraczką bo to nie jest przyjemne ani dla niego ani dla mnie do zbierania.
@MMARS: kością możesz psu zrobić krzywdę
@daddyissues_: nylabone jest podobno ok, ale możesz też podawać posiłki w kongu/lickimacie.
Z gryzaków zwierzęcych najtrwalsze (z bezpiecznych) są penisy i ścięgna, a tchawica w nadmiarze powoduje sraczkę, bo nie wiem ile planujesz tego podać.
@daddyissues_ Zamówiłam dla swojego staffika ser w rozmiarze L i dzisiaj powinnam go mieć, to mogę dać znać jak się sprawdzi, bo u nas podobna sprawa, że wszystko zjedzone w 3 sekundy xD
A próbowałaś np. poroża? Bo jak tak szybko wszystko zjada, to może lepiej iść po prostu w gryzaka, bo się nażre potem tych smakołyków xd
@moll: @matra A daj spokój xD Kong jeszcze jakoś działa ale on ma długi jęzor i to nie może być np pasztet tylko coś w stylu smalcu albo masła orzechowego. To są kaloryczne rzeczy i dostaje tylko jak np wychodzimy.
A maty i zabawki nauczył się wytrzepywac albo rzucać nimi o podłogę xD

Gryzaki by dostawał 2-3 razy w tygodniu wiec nie wiem czy to jest dużo. Penisy są stosunkowo drogie
Pobierz daddyissues_ - @moll: @matra A daj spokój xD Kong jeszcze jakoś działa ale on ma dług...
źródło: comment_1652339799PhpgjK3TuhcFQwZtwvBPFb.jpg