Wpis z mikrobloga

Uszkodziłem tylną przerzutkę w moim Tribanie RC120 i chciałbym ją wymienić na nową, ale mam kilka wątpliwości. Chciałem kupić dokładnie taką samą, żeby mieć pewność, że na pewno będzie działać, ale kompletnie nie mam pojęcia, co to dokładnie za model, bo Decathlon nie jest na swojej stronie zbyt pomocny, a na niej samej też nie wiele jest napisane (tylko nazwa firmy - Microshift).

Z tego co rozumiem potrzebuję przerzutki 8 rzędowej o pojemności 39 obsługującą tarczę 34 (Kaseta MICROSHIFT CS-H081 11/34 (11/13/15/18/21/24/28/34), Mechanizm korbowy SHIMANO Tourney dwublatowy 50/34). Czy jak kupię Shimano Claris RD-R200-GS to zadziała bez problemu? Klamkomanetki będą kompatybilne? Czy jest jeszcze coś, o czym muszę wiedzieć?

#rower
haussbrandt - Uszkodziłem tylną przerzutkę w moim Tribanie RC120 i chciałbym ją wymie...

źródło: comment_1652298501iIWwrbObP9HATy9Fg6rZBB.jpg

Pobierz
  • 4
@rollingrhcp: Wg strony Shimano GS to średni wózek, a SS to krótki. Zalinkowana to "GS (krótki)", ale z opisu wynikałoby, że to faktycznie ta średnia (pojemność zgadza się ze stroną Shimano, SS ma mniejszą). Ale jeszcze poszukam miejsca do kupienia, gdzie nie będzie sprzecznych informacji.

Popsułem, bo jadąc po kwadraty wjechałem w leśną drogę i wydaje mi się, że jakaś gałąź wpadła gdzieś, gdzie nie powinna i spowodowała wygięcie.
haussbrandt - @rollingrhcp: Wg strony Shimano GS to średni wózek, a SS to krótki. Zal...

źródło: comment_1652300446lOhUqN906AbSF6nWuIzLbK.jpg

Pobierz