Wpis z mikrobloga

@dict: A Ratchet and Clank: Rift Apart, no zajebiste, wiem, ale 330zł? Nie ma tyle kieszonkowego, bo wszystko regularnie #!$%@? na dziwki i koks :D
@dict: Moja córka w czerwcu kończy 5 lat (i nie gra jakoś od dawna), więc z tej perspektywy się wypowiem.

Jej ulubione gry:
Moving Out: Szalone przeprowadzki - wspomniane już przez @ruum - do grania najlepiej we 2 (lub więcej osób), choć da się i w pojedynkę. Masa wspólnego śmiechu i wygłupów, czyli dobra zabawa. Na plus, że ma całą listę dostępnych ułatwiaczy, które można dowolnie wybierać i włączać. Dodatkowym ułatwieniem
kooolega - @dict: Moja córka w czerwcu kończy 5 lat (i nie gra jakoś od dawna), więc ...

źródło: comment_1652302483SpBIzIkswPLntMZMSzg90m.jpg

Pobierz
@kooolega: Zero Lego? moje dziewczyny w Lego City i Superzłoczyńców co dawali w plusie grają w zasadzie cały czas mimo, że gry już skończone.

My time at Portia jeszcze polecam dla dziewczynek, niestety tylko po angielsku ale opłaca się bo gra uczy jaką pieniądz ma wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zielony_Ogr: A w jakim wieku jest córka/są córki?

Na razie żadnych LEGO nie grała i nie dodawałem na listę, bo mam wrażanie, że mogło by to być dla niej zbyt skomplikowane (niedawno zaczęła dopiero z grami) i jest tam jednak trochę przemocy/więcej walki a nie wiem czy byłaby na to gotowa. No ale może przesadzam. Z drugiej strony grała w Kena: Bridge of Spirits (ale głównie eksploracja, bo walka daje grze
@kooolega: Starsza w to gra, ma 7 lat, a młodsza co ma 4 ogrywa Psi Patrol i Gang Beast, bo to jej ulubione gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę, że Lego możesz spokojnie im pokazać zwłaszcza Lego City które jest taką piaskownicą i całe miasto jest do odkrycia.

Jak już ogarnie granie na padzie, to koniecznie musicie ograć IT Takes Two razem, my mieliśmy kupę zabawy przy