Wpis z mikrobloga

#lidl #polska ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego lidl wystawia mandaty swoim klientom, za prawidłowe parkowanie przed ich sklepem, bo nie mogę tego zrozumieć, nie widzę w tym sensu, stracili kolejnego klienta przez takie praktyki, po co to robią? dlaczego dostałem mandat, po co każą mi chodzić przez caly parking z małym dzieckiem na ręku żeby pobrać jakiś nikomu nie potrzebny bilecik?
Pobierz krzychooo11 - #lidl #polska ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego lidl wystawia mandaty s...
źródło: comment_1652278084aq9Z3soXJdTyxo6spmt07X.jpg
  • 24
@krzychooo11: To nie lidl wystawia bilety tylko zewnętrzna firma bo gdyby nie to to janusze z okolicznych bloków robili by sobie parking całodobowy dla całej swojej floty

jeżeli masz paragon z zakupów to napisz reklamację do LIDLa niech oni zgłoszą się do swojej firmy, żeby ci umorzyli tę opłatę

dziecka nie musisz nosić na ręku, możesz wozić

parking jest dobrze oznaczony, że trzeba pobrać bilet

a sam bilet akurat z APCOA
@taktoto ok, dobry pomysł, do lidla zajeżdzałem raz na miesiąc bo mi nie po drodze wiec będe omijał ten sklep, ale po co oni to robią? tak bardzo chciali mnie #!$%@?ć, no udało się im się xD
@krzychooo11: musisz bo mimo, że ty możesz być uczciwą osobą, która faktycznie jedzie tam na zakupy to na świecie jest wiele innych osób, które taki parking wykorzystały by do swoich egoistycznych celów i w rezultacie osoby chcące zrobić małe codzienne zakupy nie miały by gdzie zaparkować

stąd powszechny zwyczaj pobierania darmowych biletów parkingowych, który jest złem koniecznym
@krzychooo11: nie musisz tego udostępniać, podajesz numer rejestracyjny oraz nr wezwania z mandatu wraz ze skanem paragonu za zakupy z okolic wystawienia mandatu - tylko to w reklamacji do LIDLA, ich nic więcej nie interesuje
@krzychooo11: Ja dostałem pod APCOA wezwanie do zapłaty za brak druczka pod Kauflandem, skontaktowałem się bezpośrednio z nimi dołączając zdjęcie paragonu ze sklepu i należność umorzyli. Żadnych danych nie podawałem, tylko ten nr wezwania.