Wpis z mikrobloga

Mirki! chciałem się pochwalić moim osobistym małym sukcesem jeśli chodzi o analizowanie spółki!

Od ubiegłego roku poświęciłem trochę czasu na analizę KGN i doszedłem rok temu do wniosku że wszystko na niebie i ziemi mówi, że w tym roku powrócą do wypłaty dywidendy i tak się stało!

Jestem super zadowolony bo dla mnie był to mój autorski pomysł i samodzielna w 100% analiza sytuacji gospodarczej dla tego podmiotu!
Jestem super zadowolony bo nawet jeśli te pieniądze które dostanę to bardziej na jedną dobrą kolację z dziewczyną, to jest to dla mnie bardzo duży sukces taki psychiczny, super się z tym czuję teraz!

Ostatnimi czasy KGN zaliczyła trochę dołek ale dzięki temu, że planowałem całą inwestycję miałem przewidziane środki na uśrednianie to udało mi się zakupić nawet sporo i moja średnia nie jest jakaś wysoka ;)
Osobiście teraz liczę na to że cena akcji odbije i uda mi sie zarobić parę procent na akcjach i dostać dywidendę, ale spodziewam się tego już po samej wypłacie dywidendy, liczę na to że część funduszy zdecyduje się przeznaczyć dywidendę na dokupenie akcji a przy tak niskim free float pwinnno mieć to już fajny wpływ na kurs ;)
Udało mi się przeprowadzić bardzo dokłądnie przemyślaną inwestycję z realnym planem i co najważniejsze z sukcesem, nie macie pojecia jakie to fajne uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak ze pijcie ze mną kompot!
Pozdrawiam serdecznie, ja już piwko wypiłem za sukces, wy też możecie :)

#gielda
PoteznyPiSowskiInwestor - Mirki! chciałem się pochwalić moim osobistym małym sukcesem...

źródło: comment_1652223984dDMbz34mz0BXxdgrNJ1wDz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach