Wpis z mikrobloga

Napiszę to po raz 3 chyba na wykopie. Tam gdzie pieniądze i władza tam patologie. To co było na tym filmie kompletnie mnie nie wzrusza bo wiem jak to działa. W influencerce seks i pieniądze to motyw przewodni, z kolei w polityce, np: morderstwa, machlojki, korupcja, demagogia, nepotyzm jest na porządku dziennym (no może poza morderstwami, ale z pewnością elimiacje niewygodnych osób są). Tak działa ten świat, że miliarder może sobie kupić niemowlaka i go zgwałcić a potem wyrzucić na śmietnik. W takim świecie żyjemy. Dzisiejsze przeciętne nastolatki mają głównie przed oczami wartość pieniądza, a taka rządza doprowadza do patologii. Żal mi Stuu, bo widać że chłop nie nadawał się do tej branży, został poprostu wyeliminowany przez silniejszą i bardziej zdeterminowaną jednostkę. Nic z tym nie zrobimy. Fagata była jest i już zostanie w internecie, ma za duże liczby. Dziwi mnie tylko podejście rodziców takich dzieci, ale najwidoczniej jakcy rodzice, takie dzieci (czytaj matka polaka - przykład). Dziewczyna ma 18 lat gdzieś, a na taśmie płacze bo będzie musiała pracować żeby zarabiać dobre pieniądze 7 lat... Tu chodzi o to, że ona nie chce się rozwijać, ona chce mieć piniondz, tylko piniondz się liczy, facet? Dzieci? Dom? Zdrowie? PINIONDZ!! Na końcu taka laska jeśli nie jest skrzywiona psychicznie (fagata prawdopodobnie jest wyrachowaną psychopatką w jakimś sensie - nie odczuwa empatii, nie ma wyrzutów sumienia) kończy u psychiatry z lekami na deprechę. Jest to bardzo powszechne że osoby które zarabiają pieniądze, żeby je zarabiać bardzo szybko i często tracą sens życia. Bo skoro masz już te pieniądze, i wszystko co sobie zaplanowałeś możesz kupić to co dalej? Tyson Fury - bokser o tym opowiadał, sam miał z tego powodu depresję.
#fagata
  • 1
Gdyby nie jakiegoś gowno gorące na wypoku to nawet nie wiedziałbym że takie gowno jak ona istnieje X D.

Ma przed soba plus minus 5 lat bycia divą, i tyle. Co tutaj dużo mówić.