Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam mojej różowej. Kobieta ma 24 lata a wstydzi się iść kupić gumki do sklepu i na dodatek uważa że to facet powinien je kupować a nie kobieta bo to on ich używa (ʘʘ) Czy to ja jestem dziwny że dla mnie to jest normalne że kobieta też może kupować przerwatywy czy to z nią jest coś nie tak? Jakoś ja nie mam problemów kupić kobiecie podpaski chociaż to też uważa że mnie by o to nie poprosiła bo "dziwnie tak jakoś" ¯\_(ツ)_/¯
#rozowepaski #zwiazki #seks

Kto powinien kupować w związku prezerwatywy?

  • Facet 11.8% (22)
  • Kobieta 2.2% (4)
  • Oboje mogą 86.0% (160)

Oddanych głosów: 186

  • 17
  • Odpowiedz
@kalantin: z nikim nic nie jest "nie tak". Różnicie się poglądami i tyle. Czasem facet np wstydzi się iść kupić podpaski, po prostu ludzie są różni. Jeśli to nie jest problem dla was to nie ma co wydziwiać, sam możesz iść kupić, może z wiekiem jej przejdzie taki "wstyd" (choć ja nie rozumiem, czego tu się wstydzić, ale szanowałabym to i tyle, korona by mi z głowy nie spadła).
  • Odpowiedz
  • 0
@MMARS: Jak kiedyś będziesz razem z nią na zakupach to kup ze 100 opakowań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Taki mam plan( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@kalantin: problemy z zakupieniem prezerwatywy i innych przedmiotów definiowanych dla seksu ma chyba dosyć sporo osób (również mężczyzn, chociaż zakładam, że częściej dotyczy kobiet). Wydaje mi się, że to wynika głównie z lęku pod tytułem "co ludzie powiedzą, jak zobaczą", chociaż przemawia przez mnie moje własne doświadczenie. Dla niektórych przejście ponad to czasami wymaga czasu i może też pracy nad sobą:)

Sama długo miałam opory przed kupieniem prezerwatyw i wolałam, żeby
  • Odpowiedz