Wpis z mikrobloga

@kipman1: @Joanna_Maria_W:

Tak jak już pisałam myśle, że prędzej czy później przerwą tą sielankę El-Jay. Albo wylecą przed finałem, albo któreś z nich na dniach. Może będzie jakiś powrót, ale zbyt łatwo mieli w tym sezonie jako para. To się nie wypisuje w schematy dotychczasowej reżyserki.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: też mi się tak wydaje - zbyt sielankowo, ale chodziły pogłoski że ma to być edycja łącząca elementy HP3 z HP4 - czas pokaże :)
Z drugiej strony w HP4 Mati i Vanessa jechali na szczęściu bo jakimś cudem utrzymywali się w programie chociaż niczego nie udało im sie wygrać - to ich produkcja ciągnęła ile się dało. W przypadku Jaya i Elizy są mocni w konkurencjach bo zarówno Jay
  • Odpowiedz
@kipman1: dla mnie to akurat oni są faworytami tego sezonu i jedyną wartą wygranej relacją. Obawiam się jednak, że jeżeli produkcja nie dołoży tutaj jakiejś dramy, to może obawiać się oskarżeń o sztuczne faworyzowanie, co i tak już wielokrotnie na forach było im zarzucone. Myślę, że któreś z nich wyleci na dniach i może zostanie przywrócone jak Bibozaur w 3 edycji
  • Odpowiedz