Wpis z mikrobloga

Warto?

Nie warto?

Co mirkowi eksperci sądzą?


@Sl_w_k_1: lubisz klimat marvela i SW to wykup obejrzyj wszystko bo filmy aktualnie są powiązane z serialami i później odnów subskrypcje jak wyjdzie wystarczająco dużo treści.

Offtop: Mam w domu fanów SW ale o tych nowych to nie mówi się za dużo bo są strasznymi gniotami (szczególnie ostatnia cześć, przebudzenie jeszcze ujdzie). Największym zainteresowaniem młodych cieszą się wojny klonów, a stary to tylko OldRepublik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peeleejin: mi chodzi o mando tej drugiej części której nazwy nie pamiętam.
No i teraz obi wan Kenobi.
Dla 10 i 12 latka jest ok.
Zastanawiam się czy coś dla mnie będzie.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Pomijając, że współczesny Disney to guano wciskające ogromnymi ilościami wątki lpg, mniejszości i silnych kobiet, jest duża szansa, że w max kilka miesięcy obejrzycie wszystko co najciekawsze. W temacie serwisów streamingowych nie jestem zwolennikiem przywiązywania się do jednej usługi na wiele miesięcy. Najlepiej wykupić co jakiś czas abonament na miesiąc, obejrzeć nowości i w kolejnym miesiącu wybrać subskrypcję u kogoś innego.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Warto. U nas nie ma samego Disneya tylko jeszcze star czy jak to się tam nazywa co daje dostęp do dużej ilości filmów i seriali które u nas nigdy nie były streamowane
  • Odpowiedz