Wpis z mikrobloga

@AdultEducation2: Ostatnio będąc u rodziców zauważyłem w TV jakąś konferencję "Covid dalej poważnym problemem" i tak sobie pomyślałem "ło pandemia, panie kiedy to było" xDDD. Nie wiem co śmieszniejsze - to, że tak szybko puściliśmy tą pandemię w niepamięć, czy to, że niektóre media wierzą, iż ktoś się tego szczekania dalej boi xD. Ludzie szybko zapominają stąd to "pamiętacie?".
@krajobraz: pisałem też, że USA będzie grało na wykończenie Rosji.

mam nadzieję, że Duda zrobi ładne przemówienie z okazji Krawej Niedzieli i Zbrodni Wołyńskiej, bo to skandal, że ta sprawa jest nadal uciszana. prawda nas wyzwoli jak to mówią. bezmyślny serwilizm czas ukrócić.
No dziwne, żebyście kua nie pamiętali, skoro to było raptem 2.5 miesiąca temu, a pier***cie, jakby to się dawno skończyło i wnukom przekazywali swoje "przeżycia" xDDD


@AdultEducation2: Ludzie wspominają, bo te 2,5 miesiąca temu był zupełnie inny klimat, nastroje, odczucia. Większość myślała, że Ukraina zostanie zmieciona przez, hehe, drugą armię świata. A dziś jest zupełnie inaczej. Sprawy obróciły się naprawdę mega szybko i niektórzy nadal są w szoku, jak
Ludzie wspominają najbardziej #!$%@? dzień życia i emocje z nim związane, a wykopek zamiast przejść obok to się zesra xdddddd


@HaczuPikczu: xDDDDDDDDDDD Dzień jak co dzień. Codziennie na świecie gdzieś się tłuką, a na Ukrainie to nawet od 2014, ale dzieciaczki z wykopu mówią, że najbardziej #!$%@? dzień, bo wojna z donbaskich wypiździejowic przeniosła się bardziej na zachód xD