Wpis z mikrobloga

Jedna z rzeczy które wydarzyły się w battle for azeroth a które są ultra pozytywne to nowe stolice (szkoda że tylko na jedną ekspansję)
Mianowicie Boralus i Daza'alor, te stolicą są tak wielkie i tak dobrze zaprojektowane, matko bosko to są jedne z najlepszych lokacji w grze i najlepiej zrobione stolice jakie dostaliśmy do tej pory.
Nie można narzekać na ich wielkość, nie można narzekać że są martwe, nie można narzekać że mają brzydkie tekstury, nie można narzekać że nie mają klimatu i przede wszystkim są połączone infrastrukturą z pobliskimi mieścinami i są tak rozległe że tworzą część świata do której nie przychodzimy i nie mijamy jej tylko przy okazji albo tam nawet afczymy, autentycznie jest tam co robić.
I nawet instancje!
Tol Dagor oraz Siege of Boralus to perfekcyjne instancje wbijające się w klimat i historię przedstawioną a przy okazji są tym a nawet czymś lepszym niż stockade w Stormind.
Atal'dazar i The motherlode są naprawdę zajebiste i przyjemnie zaprojektowane pod hordę, trollowe i goblinie klimaty tu aż biją po gałach i są na pewno dużo lepsze niż Ragefire Chasm.

Moim zdaniem bfa miało swoje problemy ale stolice to był majsterszyk, te dzielnice pvp szczególnie obok dazar'alor były takie miodne i klimatyczne!

I jeszcze muzyka, jak ktoś mi napisze że nie podobała mu się muzyka z kul tiras i zandalaru to chyba natrzaskam po ryju. Grałem całe bfa i sporą część shadowlands, z shadowlands nawet nie pamiętam czy jakaś muzyka była a z bfa czasem sobie nawet nucę przy sprzątaniu domu.

Naprawdę jeśli chciałbym żeby z bfa coś z nami zostało to mogłyby być stolice, naprawdę nie obraziłbym się gdyby boralus i dazaralor zostały nowymi stolicami frakcyjnymi.

W perspektywie Dragonflight zdenerwowało mnie że przez tyle lat nie dostaliśmy odświeżenia lokacji z cataclysmu i stolic a 9 rozszerzenie do gry dalej nam ich nie przyniesie.
Do Sargerasa! Niech nawet zostaną stare questy itp itd ale niech wrzucą tutaj po prostu nowe modele i tekstury bo stormwind ma wiele poligonów sięgających jeszcze bety wow-a z 2002 roku chyba.

#worldofwarcraft
  • 4