Wpis z mikrobloga

@joseone: szkoda się produkować, wykopki zadowolone z tego że w Polsce można atakować dyplomatów niczym w kraju trzeciego świata. Nie rozumieją że z takim podejściem bliżej im mentalnie do Rosji niż do Europy
@joseone: blalblablabla xD skandal dyplomatyczny to jest napadniecie drugiego kraju głąbie. rusek powinien siedziec w swojej norze i sie cieszyc ze go nie #!$%@?, a nie jezcze skladac kwiaty. w kacapskiej tv dzien w dzien masz komunikaty ze polske trzeba zaorwac, ze peirw ukraina potem polska a ty placzesz ze skandal dyplomatyczny
@joseone: europejskie wartosci mozna stosowac do cywilizowanych panstw, a nie bandytow. ruska trzeba traktowac jak ruska. z nimi jak z talibami, demokracja, wolnosc, dla nich to jest słabość. liczy sie tylko siła, trzymanie kraju za morde.
ale masz plusika i przepraszam za nazwanie głąbem, ponioslo mnie.
@Harven: Europejskie wartości trzeba stosować dla wszystkich i tyle, nie można sobie subiektywnie wybierać wobec kogo je mieć, a wobec kogo nie. Z barbarzyńcą trzeba postępować ostro i stanowczo, ale nie jak barbarzyńca.
Trzeba wziąć pod uwagę, że jak my traktujemy ich ambasadora tak oni będą traktować naszego ambasadora, który jest w Moskwie.


@joseone: przepraszam ale jak to sobie wyobrazasz? trzeba bylo mu nakazac nnie opuszczania terenu ambasady? przeciez to zabranie wolnosci
a moze wolalbys zeby caly czas byl otoczony kordonem policji? to nie wiem czy nam starczy sluzb zeby wszystkich zagranicznych dyplomatow tak ochraniac.

Uważam to za niepotrzebny incydent do któego polskie państwo
beka z takiej narracji. Ruscy nie potrzebują żadnych pretekstów do propagandy.


@cotidiemorior: beka z usprawiedliwianie zachowań na poziomie ruskich. Tym się różnimy u nas w zachodniej demokracji i dlatego nasza strona wojnę wygrywa, bo u nas nie jest czymś normalnym oblanie farbą za poglądy czy narodowość.

Ale pewnie pikabushki klaskały by uszami tak samo w waszym przypadku. Pieprzona swołocz.
@joseone: Szczerze, o każdym kraju, nawet o Chinach pomyslalbym, że takie coś jest niedopuszczalne, ale w przypadku rosji - w ogóle mnie to nie mierzi. Ich konwencję wiedeńskie nie dotyczą, sami wypisali się z cywilizowanego świata.
nie dostał za narodowość czy poglądy. Chyba że za poglądy uznamy ordynarne kłamanie na temat wojny. A ja czegoś takiego nie uznaję za pogląd.


@cotidiemorior: czyli samosąd wg tego co Ty uznajesz a co nie jest ok? Chciałbyś, żeby jakieś obce buraki traktowały wg swoich opinii twoich bliskich? weź się #!$%@? zastanów.

To nas różni od ruskich, że każdy może mówić co chce bez obaw