Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tym hobby, 6 lat temu rzuciłem gry, teraz do nich wróciłem, przez te 6 lat nie znalazłem żadnego zajęcia
Tylko ja nie umiem zagrać 2h, będę grał codziennie cały dzień aż do znudzenia, minęły dwa miesiące i znów mam dość, kompa wystawiłem do sprzedania, w online bardzo dobrze mi idzie, ale grając czuje że marnuje życie/czas wolny

#gry #hobby #pcmasterrace

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6277d1d3fcb3c392e52d8279
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma czegoś takiego jak "marnowanie życia". Nieważne co przeżyjesz, a czego nie - ostatecznie i tak wszyscy idziemy do piachu i doświadczenia zarówno twoje jak i tego, co "nie marnował" życia, będą warte tyle samo - czyli nic. Żyj se tak jak uważasz i nie daj sobie wmówić, że robiąc to czy tamto marnujesz życie. Przeżyj te życie po swojemu, tak jak ty chcesz, a nie jak inni uważają,
  • Odpowiedz
Wg mnie istnieje coś takiego jak marnowanie zycia, ale tylko w przypadku osób, które mogą odmienić losy ludzkości na dużą skalę.


@guardado: każdy może, wystarczy się uczyć, argument z dupoy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Radtopedau: Trzeba chcieć, jak nie chcesz się nauczyć to możesz latami kuć dodawanie i odejmowanie i nie zrozumiesz działania.

A jak ktoś chce się uczyć to zrozumie czego się uczy i się tego nauczy
  • Odpowiedz
@MePix: czyli twoim zdaniem KAZDY czlowiek na swiecie KAZDEJ rasy (kazde czarnoskore dziecko z poludniowej afryki) przy odrobinie checi i nauki moze odmienic losy ludzkosci i zostac kims na miare Einsteina czy chociazby Elona Muska. Sama chec to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@Radtopedau: A widziałeś na necie newsa, że czarne dzieci z afryki mają tablety pierwszy raz złamały zabezpieczenia przed internetem czy coś takiego?

Więc tak, tak uważam
https://www.web-news.pl/co-potrafia-zhakowac-etiopskie-dzieci/

Załóżmy, że tysiąc tabletów Motorola Zoom trafi do dzieci w Etiopii, które dodatkowo nigdy nie widziały pisanego słowa ? Jak myślicie, co się stanie ? Sprawdźcie.


Okazuje się, że w ciągu 5-ciu miesięcy nie tylko nauczą się języka angielskiego ale także złamią zabezpieczenia systemu
  • Odpowiedz
@MePix: tak samo nie moge sie doczekac az osoba niepelnosprawna bez nog spelni swoje marzenie i zostanie najlepszym zawodnikiem NBA. Wystarczy ze bedzie chciala i bedzie ciezko cwiczyc.
  • Odpowiedz
ZdrowyPan: Era gier które miały miodność i klimat skończyła się 15 lat temu.
Daj graczowi z pokolenia gimbazy zagrać w Half Life 1 albo Heroes III, to zobaczysz jaki będzie efekt.
Będą marudzić, że nie ma rozdziałki minimum full i tekstur hi-res.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
ZdrowyPan: Era gier które miały miodność i klimat skończyła się 15 lat temu.

Daj graczowi z pokolenia gimbazy zagrać w Half Life 1 albo Heroes III, to zobaczysz jaki będzie efekt.

Będą marudzić, że nie ma rozdziałki minimum full i tekstur hi-res.


@AnonimoweMirkoWyznania: xd half-life 1 to badziew na obecne czasy. wrogowie z natychmiastowym czasem reakcji, brak info o kierunku dostawania obrazen, cheesowanie quick save'ami, granaty bedace sprite'ami a nie obiektami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedni piją i ćpają z nudów a inni grają w gry. Ja lata,i siedziałem przed komputerem wręcz nałogowo, później zacząłem podróżować a gdy było to niemożliwe lub ciężko było pogodzić z praca a na wolnym wiało nuda to kupiłem sobie konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teoretycznie jest nudniejsze od komputera przez co będzie chciało sie grać max 2h ale fajna odskocznia i nie popadniesz w nałóg.
  • Odpowiedz