Wpis z mikrobloga

Czy mój laptop jest już za słaby na #leagueoflegends #ligalegend #lol? Najniższe ustawienia w lolu, niby na odblokowanym 120fps ale jak cokolwiek zacznie się dziać, a nie daj boże teamfight dropy do 30-40 fps i klatkuje. Grałem na zablokowanych 60fps. Mam wrażenie że lagi itp zaczynają się z długością meczu tj na początku brak itp im dłuższy mecz tym bardziej go zwiesza zacina #komputery #pcmasterrace #komputer
Bobekkk13 - Czy mój laptop jest już za słaby na #leagueoflegends #ligalegend #lol? Na...

źródło: comment_16520260703EPhDflk4p2KrmF4neCbKd.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@Bobekkk13
Thermal throttling, im dłużej grasz, tym mocniej nagrzewa się CPU i GPU, żeby nie doprowadzić do uszkodzenia lub wyłączenia urządzenie obniża taktowanie w celu zbicia temperatury, co skutkuje spadkami klatek. Wymienisz pastę w serwisie, bądź sam i powinna liga dalej Ci spokojnie śmigać.
  • Odpowiedz
@Bobekkk13: A masz podkładkę? Ja mam i5-7200U i 940M (czyli troche gorzej niz ty), na lekko gorszej rozdziałce rozciągniętej do fulla, z podkładką, #!$%@? ustawieniami mam takie stabilne 60fps. Ale są sytuacje ze cos sie #!$%@? w tf i spadnie. Plus widziałem jak działa u znajomego na 144Hz i kilkuset fps i jest giga roznica xD

Ja od kiedy mam podkładke to gry co działają już mi nie grzeją lapka, wczesniej
  • Odpowiedz
niby tak ale już i tak podczas uruchomionej jakiejkolwiek gry itp nie dało rady włączyć na nim przeglądarki ani nic w tle bo cały się wieszał


@Bobekkk13: chyba zalezy co odpalasz, ja jakbym odpalil cos typu elex, i kilka aplikacji w tle to u mnie cos tak sie stanie. Albo Fortnite (ktory z nowymi sezonami stal sie tragicznie lagujacy ale tez gorszy jako gra wiec mi nie jest smutno) z takich
  • Odpowiedz