Wpis z mikrobloga

@Paprycek: o #!$%@?, ale fikolek XD To równie dobrze można by napisać, że twoje dowody i argumenty na to, że twoja matka nie zdradza twojego ojca są tak legitne, jak moje, że to robi XD Zakladajac, że nie bylo czegoś takiego, jak inaczej to udowodnić? Można jedynie obalać argumenty drugiej strony, a prawda jest taka że wykop nie ma nic poza jednym shotem o testach, na którym nic tak naprawdę
  • Odpowiedz
@Archeros: afera jest robiona bo sa podejrzenia a fakt, ze nienawiść do niego jeszcze to podkręca to cóż, ciezko swoja droga lubic tego czlowieka, ja osobiscie mam odruch wymiotny gdy na niego patrze.

Btw, widze, ze obrales sobie za cel jakas misje ochrony mlekolaka i poswiecasz na to duzo czasu zeby wybielac tego idiote
  • Odpowiedz
@Paprycek: podejrzenia oparte na niczym, jeden wykopek wrzucił sobie obrazek z młodym i takefunem, a reszta podłapała. Uważaj sobie, że ciężko go lubić, miej odruch wymiotny, a najlepiej to się jeszcze porzygaj, w #!$%@? to mam.

Mi się praktycznie niedobrze robi np wtedy, jak widzę że ktoś używa bezsensownego pseudonimu od kasjusza, ale przynajmniej mam wtedy pewność z jaką osoba mam do czynienia. Żadnych celów i misji nie mam, to
  • Odpowiedz
Nie skomentuję tego. Jak do kogoś nie dociera, jak żałosna jest ta nagonka, to może kiedyś wróci karma i jeden z drugim przekona się jak to jest na własnej skórze.
  • Odpowiedz
@Paprycek: @Archeros: Na powyższym filmiku mówi, że znał ją wcześniej tak samo jak na kolejnym mówi, że jest żydem i ma drogi samochód (żeby chociaż miał prawo jazdy xD)
Sandra zaszła w ciążę jak jeszcze mieszkała w Legnicy i chodziła tam do szkoły (którą musiała przez to przerwać), Rafał też chodził do szkoły do tej samej klasy ale na drugim końcu Polski w Poniatowej. Jeszce wtedy się nie
  • Odpowiedz