Wpis z mikrobloga

@Paprycek: oczywiście, że było XD Jak można łyknąć coś takiego, ja #!$%@?. Teraz to ja się nawet nie zdziwię, jak się pojawią shoty, jak mówi że lubi w dupe, a seks meskomeski jest super i ludzie będą rozkminiac czy jest gejem czy bi XD Naprawde trzeba miec wyjątkowo niskie IQ żeby nie zczaic, że to żart stworzony pod wcześniejszą narracje, która jest zresztą na shocie. A komentowanie tego obrazka już pominę,
@Paprycek: to ja tylko powtórzę: trzeba mieć wyjątkowo niskie IQ żeby doszukiwać się dziwnych rzeczy tam gdzie ich nie ma. Słyszysz przerażenie w głosie, bo chcesz je słyszeć. PS. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek pomawiał komuś rodzine czy żeby całymi dniami siedzial i gadał farmazony na temat czyjejs rodziny. Niesamowite, że losowy rzucony tekst, do osoby pod anonimowym nickiem, typu "rucham ci matkę" robi na tobie wrażenie, a ciągła nagonka która
@Paprycek: Wklejaj sobie co chcesz, takimi żałosnymi obrazkami pokazujesz tylko i wyłącznie swój bardzo niski poziom. No ale rozumiem, brakuje ci argumentów więc nie pozostaje nic innego.
@Paprycek: A mi wystarczy, że piszesz o jakimś przerażeniu w głosie i tworzysz teorie spiskowe, żeby stwierdzić, że żadnych argumentów nie masz. Poprzez te teksty o szczaniu po raz kolejny pokazujesz, że jesteś żałosny.