Wpis z mikrobloga

Ten mem to wygrywy plusują, chciałbym umieć wstać rano, ale przez przegraną na loterii genetycznej potrzebuję często 12 h snu i nic z tym nie zrobię. To jest prawdziwy przegryw, bo na życie zostaje mało czasu. Inni coś robią, w tym czasie się rozwijają, czegoś uczą, jeżdżą na wycieczki, a ja muszę spać, bo jak się zmuszę do wstania to będę funkcjonował jak zombie.
#przegryw
Pobierz K.....u - Ten mem to wygrywy plusują, chciałbym umieć wstać rano, ale przez przegraną...
źródło: comment_1652012186uMtjq1htESBBSj4uEs4f1Z.jpg
  • 5
@KorwinizacjaPrzelyku: Mam dokładnie to samo, muszę spać 12 h. Kawał życia przespane. Tym gorzej, że ja często nie mogę zasnąć o normalnej porze, więc zasypiam późno i wstaję późnym popołudniem. Nie wiem jak to możliwe, że człowiek powinien podobno spać 7-8h bo to jest optymalny czas. Ja po tylu godzinach snu czuję się jakbym miał zemdleć z niewyspania.
@KorwinizacjaPrzelyku: normiki kochające poranki i kierujące się iście Januszową pseudo logiką, że "wstanę rano to przynajmniej cały dzień wolny". #!$%@?, że organizmu nie oszukasz i spać musisz tyle samo, więc po prostu wcześniej zaśniesz, ja np. wolę nocny tryb życia więc #!$%@?ę mieć "cały dzień" między 8:00 a 22:00.