Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest znalezisko, w którym Amber odwołuje się do Kate Moss i teraz można wezwać ja na świadka.

Przypominam, ze jego byle zeznawały już w sądzie w uk, a mimo to przgral.

Podczas związku z Moss był aresztowany za zdemolowanie hotelu, wiec nie wiem czy opłaca im się wyciągnąć tego świadka. Jej obrona pewnie poruszy ten watek argumentując, ze zawsze był agresywny.

Nie ma zakazu powoływania byłych na świadkow. Po stronie Amber tez zeznają byli. Po prostu sąd uznał, ze nie ma sensu powoływać świadka sprzed 30 lat.

#processdeppa #swiat #film
źródło: comment_1652006895qj67Lh0oHhX99zyB63zIQO.jpg
  • 15
@arais_siara: Nie ten watek xd w tamtym masz wyjaśnione jak różni się mentalność Polaków od mentalności ludzi z zachodu. Polaczki jak pelikany łykają fake newsy i teorie spiskowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: Nawet jeżeli Depp przegra ten proces (na co są spore szanse, bo oskarżenie nie było o zmyślonych pobiciach, a o straty finansowe które są ciężkie do udowodnienia), to wizerunkowo i tak już wygrał - po to potrzebny mu był proces publiczny ¯\_(ツ)_/¯
@podomka: Nawet jeżeli Depp przegra ten proces (na co są spore szanse, bo oskarżenie nie było o zmyślonych pobiciach, a o straty finansowe które są ciężkie do udowodnienia), to wizerunkowo i tak już wygrał - po to potrzebny mu był proces publiczny ¯_(ツ)_/¯


@greven: Tak, wszedł jako zonobijca, a wyjdzie jako zonobijca gwalciciel xd
@podomka: hehe może np tego "Amber Heard arrested in 2009 on charge of hitting girlfriend" :>

Wklejony przeze mnie mugshot fekalnej borderki jest prawdziwy i pochodzi z jej aresztowania w Seatle. Niestety osoba tworząca mema wklepała zły rok, bo aresztowanie mialo miejsce we wrzesniu 09.
@podomka: dobrze wiesz kłamczuszku, że Amber wystąpiła o usunięcie danych z jej aresztowania, co potwierdziła OFICJALNIE policja z Seatle.
Ponadto dodano: Heard ended up being nicked for misdemeanor assault in the fourth degree/domestic violence

Ile jeszcze planujesz się kompromitować i bronić agresywnej psychopatki, która zniszczyła życie Deppowi? Aż tyle masz z nią wspólnego, że nie potrafisz podejść do sprawy obiektywnie?( ͡° ͜ʖ ͡°)