Wpis z mikrobloga

Przyszła do mnie #wykopoczta :) Bardzo smakowita! Akurat kiedy potrzebuję serotoniny i kakao :) Dostałam śliczną książkę z przepisami o czekoladzie oraz masę akurat moich ulubionych słodyczy:) Ale chyba najlepszy był list, który sprawił, mi naprawdę wiele radości :) @slava bardzo dziękuje :) chciałam wstawić więcej zdjęć, jestem jednak tak zmemlana przez mój chory kręgosłup, że wstawiam tylko to jedno. Czyli zawartość. List w środku książki :)

Dedykacje na początku książki też są fajne #rozowypasek #niebiskipasek #tylkonocny #ladapani #atencja :) jeszcze parę innych ale te najważniejsze wpisuje :)
xyz23 - Przyszła do mnie #wykopoczta :) Bardzo smakowita! Akurat kiedy potrzebuję ser...

źródło: comment_pYnu68sPB740X2AhlJMOFADq9g4em6to.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@slava: mmmm dwie kulki, i kawałek gorzkiej, ambrozja :) więcej nie, bo jem teraz sterydy na plecy i muszę uważać ze słodyczami, więc tylko leczniczo :) właśnie dlatego gorzka najlepsza! Tylko mój tata był dziś u mnie i zjadł mi prawie całą dajm :/ która też jest moja ulubiona :) ale cieszę się że mu smakowała :)
  • Odpowiedz