Wpis z mikrobloga

@EissIckedouw: ja tez mam tendencje do sprawdzania gier przed instalacja. Głównie dlatego ze mam #!$%@? laptopa i chce wiedziec wgl czy mi pójdą i jak będzie wygladac gra. Plus po ostatnich zabawach z DS bede sprawdzam kazda gre tego studia bo leca w #!$%@? z klawiatura i myszka.

Ale na premiere to moze nie wypalic, ja bym sie troche bal niesprawdzonych paczek i pewnie bedzie duzo update'ów fixów. Chociaż steam
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: To jakaś bujda, przecież można sobie podejrzeć na Steamie ceny i we wszystkich krajach są mniej więcej podobne. Jeśli chodzi o wersje pudełkowe to nie wiem jak to wygląda, jednakże nie tylko w Stanach ludzie preorderują, to szaleństwo ma miejsce na całym świecie xD
  • Odpowiedz
@EissIckedouw, @Zgrywajac_twardziela: zwłaszcza że stalker jest popularną grą w zasadzie tylko w polsce, rosji i na ukrainie, w mniejszym stopniu w pozostałych krajach na wschód od nas, w stanach trochę mody do zewu prypeci podratowały sytuację z popularnością stalkera ale tam nadal jest to co najwyżej ciekawostka bo multiplayer w nim nie istnieje a single wymaga cierpliwości której przeciętny hamburger nie ma
  • Odpowiedz
@Pangia: jankesi znają stalkera trochę przez anomaly, gdzie akurat ludzie faktycznie w to grali, i przez borysa ale w tym wypadku nikt z nich w stalkera nie grał tylko powtarzają HEHE ŚMIESZNE TEKSTY BANDYTUW CZIKI BRIKI :--DDDDD
  • Odpowiedz