Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra, słuchajcie Mirki, mam wam coś do powiedzenia, co mnie niemiłosiernie wkkk^@%@%ia. Mam ponad 190cm wzrostu i jestem szczupły. Od zawsze miałem problem z dobraniem na siebie odzieży.

W erze zakupów w internecie ze spodniami nie mam problemu, natomiast z dobraniem górnej garderoby, jak t shirt czy bluza, kurtka to jest tragedia. Wedlug mojej obserwacji mało która odzież jest wystarczająco długa ze względu na mój wzrost. Nasuwa się tu pytanie:

czy możecie mi powiedzieć dlaczego mało który sklep nie podaje długości całkowitej takiej odzieży?

Jak zadaje pytanie o przedmiot to wiele razy spotkałem z odpowiedzią, ŻE ONI NIE MIERZĄ. PROSZE SIE SUGEROWAC ROZMIARÓWKĄ. NO KUUUURRR^@^@^@^

Może to nie tylko mnie trapi. Będę wdzięczny jak ktoś będzie miał coś do powiedzenia na ten temat.

#gownowpis #ciuchy #zakupy #internet
  • 2
@roweron: Może dlatego, że rozmiarówki są tworzone według pewnych stałych, uśrednionych proporcji, które nie uwzględniają „anomalii”. Rozmiarówka ma być tak uniwersalna, żeby odpowiadać jak największej liczbie klientów (ze względu na masową produkcję), ale przez to niestety cierpią ci, którzy mają inne proporcje. Często spotykam się z narzekaniem ze strony facetów z dużymi biodrami, że nie mogą znaleźć sobie spodni :D