Wpis z mikrobloga

Szkoda, ze Ci „mondrzy” spod znaku pałki teleskopowej i pięści nie pomyślą jak patriotycznie taki Lidl, Jeronimo Martins (Biedronka), nie mówię już o Carrefourze, czy Orange, bo tu już patologia ale ile te piękne koncerny dokładają się do tego naszego budżetu państwa, a ile za to środków ląduje na kontach w Malcie, Luksemburgu, Cyprze w ramach ponoszenia kosztów wynikających z tzw. brandu. Szkoda, ze nikt o tym nie myśli, nie budując własnych
  • Odpowiedz
  • 0
@Gerard_z_Libii na wykopie tego nie widać aż tak, ale w pracy itp. już tak. Ludzie chcą pomagać ale powoli zaczynają zauważać swoje problemy, inflacja itp...
Puki co bardziej lubimy urkow niż przed wojną xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vind: tagujesz #bekazpatriotyzmu a ciekawe co by było gdyby ukraińscy żołnierze i prezydent nie byli patriotami względem swojej ojczyzny. najwyraźniej patriotyzm jest wskazany wszędzie poza Polską.
btw to na screenach to nie patriotyzm tylko bycie dzbanem
  • Odpowiedz
@vind:

jak coś to reszta komentarzy to znowu głównie narzekanie, że kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów, bo za duży wybór mleka


Czyli po prostu powklejałeś losowe komentarze, które pasują do twojej narracji. Dobra robota ( )
  • Odpowiedz
@vind kiedyś wystawiłem na grupie ogłoszenie sprzedaży jednej rzeczy. W opisie była podana cena 400 zł. Gdy pod postem pojawiło sie kilkanaście komentarzy z pytaniem: Jaka cena?
Odpuściłem. Nigdy więcej jakichkolwiek grup.
  • Odpowiedz
@kokrys: pod postem sponsorowanym lidla? Nah, takimi to są zawalone komentarze pod postami i reklamami na profilach mediów (wszelkich tvnów, wyborczych, lokalnych mediów, prawicowych i patriotycznych to już w ogóle), partii, miast itp.
  • Odpowiedz
Czyli po prostu powklejałeś losowe komentarze, które pasują do twojej narracji. Dobra robota ( )


@slavoy: no shit, powklejałem śmieszne komentarze które były pod jednym postem i dałem ten post nad nimi. Mam całe 100 komentarzy pokazać, żeby wskazać na jeden z dwóch trendów pośród nich? Gdyby to był jeden komentarz to bym zignorował, ale był ich zalew, do tego drugie tyle komentarzy usuniętych. Jak sobie
  • Odpowiedz