Wpis z mikrobloga

@Headcrab_B:
"Tęczowa sekta" brzmi jak boogeyman. Czy masz na myśli jakąś konkretną organizację? Sugerowanie, że organizacja organizacji równa pod tą flagą.
Dla kontrprzykładu piszesz o konfie zamiast generalnie o "prawakach".
Możesz na przykład napisać sekta neuropy lub sekta Krytyki Politycznej dla przykładu.
  • Odpowiedz
@Headcrab_B: w każdym środowisku znajdą się wyznawcy z klapkami na oczach. Problem w tym, że w Polsce nie ma opozycji politycznej. Mimo hejtu wolę oddać głos na konfederację niż skompromitowane partie i polityków, którzy rządzą lub rządzili i którzy prześcigają się w tym, kto więcej da. Neuropa to szkodnicye, którzy manipuluja głosami, często są opłaceni i mają multikonta. Nie wiadomo za kim są, ale na pewno nie pozwolą powiedzieć złego słowa
  • Odpowiedz
wolę oddać głos na konfederację niż skompromitowane partie i polityków, którzy rządzą lub rządzili


@obserwator_nsa: Nie rządzili, więc trzeba na nich zagłosować. Z takim podejściem można by głosować na ewentualną partię Mariusza Trynkiewicza. Przecież też nigdy nie rządziła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tęczowa sekta = PO i pozostała lewica


@Volki: Aż zacząłem siedzieć i się głowić, bo nie wiem, naprawdę nie wiem. Czy autor tego komentarza pisze to na serio? Ktokolwiek napisałby coś takiego na serio w 2022 roku? Czy może to jakiś wyrafinowany bait? Czuję się zagubiony.
  • Odpowiedz
na serio. PiS PO jedno zło


@Volki: nawet jeśli przyjmiemy, że to prawda (a nie jest to prawda, że PiS i PO to to samo), to w jaki sposób dowodzi to twojej tezy, że PO to lewica? xD
  • Odpowiedz