Wpis z mikrobloga

@Frasad ja w piątek wieczór mając 20 lat: #!$%@? chlejemy, dawaj piwo i wódę na raz a potem pochodzimy po mieście drąc mordy xD
Ja w piątek wieczór mając 30 lat: ugotuje se dobre jedzonko albo pójdę do restauracji. A może do kina lub teatru? O, albo koncert! A jutro sobie pobiegam lub pojedziemy na jakąś wycieczkę, a wieczorem dokończę czytać książkę.

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami xd może jestem dziwny,
  • Odpowiedz
@Frasad: Chyba Ty. :)
Od lockdownów, które mnie bardzo przeczołgały psychicznie staram się maksymalnie wykorzystać wolny czas. W tym tygodniu wolnego weekendu akurat nie mam, majówki też nie miałem, ale to tylko dlatego, że za tydzień jadę na długi urlop (3-4 tyg. zależnie jak będzie mi się chciało).
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: owszem

Np. mój brat lvl 30. Jeszcze jakby zawsze żył spokojnie to co innego. Ale końcówka technikum, studia na polibudzie (oprócz czasu egzaminów) to jedna wielka impreza

No to ile organizm tego wytrzyma

Teraz jak do mnie przyjdzie to rzadko wyjdzie później niż o 20, bo trzeba wieczorem odpocząć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: why not both? Są dni kiedy książka, winko i kimono, a są takie że o 4 rano robisz drugie okrążenie po barach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
W zasadzie to też jedyna rozrywka na jaką stać 30-latków na dorobku. XD


@Frasad: No bez przesady, jest wiele tanich albo darmowych rozrywek. W ogóle z tych wszystkich memów i komentarzy pod nimi wynika, że 30-latki to na ogół schorowane lenie i nie wiem, czy wszyscy kłamią, żeby dopasować się do narracji z mema, czy to ja jestem jakimś wyjątkiem, że mimo 33 lvl nic mnie nie boli i żyję normalnie.
  • Odpowiedz