Wpis z mikrobloga

Obejrzałem do tej pory:

-House (nie do końca, ale chyba mam dość)

- Breaking Bad +

- Big Bang Theory +

- Suits +

- Weeds

- Heroes pierwszy sezon

- Prison Break chyba 3 sezony

- Grę o Tron

- Dextera

Plusami oznaczyłem to co mi się najbardziej podobało.

Nie mam zamiaru oglądać:

HIMYM- nie spodobało mi się

Lost

Za co teraz polecilibyście się zabrać? Proszę o nazwę i krótkie polecenie dlaczego właśnie to ;)

#seriale #film #szukam #serial #kiciochpyta
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KikU: Ja po zakończeniu Suits (byłem MEGA zachwycony) zacząłem White Collar. Ta sama stacja, więc podobnie kręcony, też są "sprawy", tylko tutaj FBI i przestępstwa związane ze sztuką/fałszerstwem wszelakiego typu, a tam prawo. Ogólnie szukałem czegoś względnie podobnego i się nie zawiodłem, też bardzo mi się podoba :)
  • Odpowiedz
@KikU: Better Off Ted / Korporacja według Teda - akcja osadzona w korporacyjnej korporacji, fajnie parodiuje pewne konwencje i sposoby działania takich firmŚwietne kreacje postaci, super poczucie humoru, bez miłosno-romantycznego pieprzenia. Powstały tylko dwa sezony, 12 odcinków każdy. Mało znane, a BARDZO polecam.
  • Odpowiedz
@Krendzel: Walking dead oglądałem, spoko :) @szczepqs: zastanawiałem się nad white collar, ale jakoś chyba ta tematyka mnie nie kręci do końca ;) @Shewie: To pewnie jeden z tych seriali który nie brzmi jakoś megazachęcająco, ale jak się zacznie oglądać to wciąga na maksa? @kontra: Może być ciekawie, pewnie kiedyś się skuszę :) @Postronny: Nie przepadam za horrorami, ten serial jest straszny?
  • Odpowiedz
@KikU: ostatnio mi się bardzo spodobał Person of interest, ale nie wiem, czy ci podejdzie, bo to twórcy Lostów. Serial gł. stawia na akcję, fabuła osnuta w okół tajemniczej maszyny inwigilującej Amerykanów w celu zapobiegania przestępstwom, do tego skorumpowani nowojorscy gliniarze, gł. bohater - były agent, ścigany przez policję, FBI, CIA. A gł. atut to jak dla mnie gra aktorska (m.in. Dżizys Krajst z Pasji czyli James Caviezel, Michael Emerson,
  • Odpowiedz
@KikU: To pewnie jeden z tych seriali który nie brzmi jakoś megazachęcająco, ale jak się zacznie oglądać to wciąga na maksa?

nic dodać, nic ująć... obejrzyj chociaż prolog pierwszego sezonu, wciągnie cie bez reszty..
  • Odpowiedz