Wpis z mikrobloga

Kupiłem domenę pod wykop 2.0

- Ktoś chętny postawić stronę?
- Zrobić grafikę
- Stworzyć fundament
- Narysować obraz na nowo
- Mam plan( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Ja wiem, że wykop jest taki sraki i owaki, że to bez sensu i w ogóle, ale...niech to będzie:

1. For fun
2. 3 Teamy, 30 dni
3. Przegrany team sponsoruje wykupienie serwera i opłaty związane z funkcjonowaniem platformy
4. Każdy team wystawia 5k zł na początek czelendżu

Znajdą się tutaj programiści 15k, którzy lubią wyzwania, udowodnić, że się da i skopać dupy swoim ziomeczkom po fachu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio dużo tutaj wszystkiego, czym nie był wkop na początku ( #kiedystobylo ). Niech coś się #!$%@? dzieje ;)

#wykop #webdev #webdesign #webdevw30dni #challenge #heheszki #grafika #design
  • 12
Znajdą się tutaj programiści 15k, którzy lubią wyzwania, udowodnić, że się da i skopać dupy swoim ziomeczkom po fachu? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@noonamed: ci których chcesz zainteresować wiedzą że się da i nie potrzebują tego udowadniać, dodatkowo należą do cywilizacji która buduje a nie niszczy więc przemocą ich nie skusisz
@Wolnomysz: A wiesz, że to niegłupi pomysł? ;) A tak na serio, ciekaw po prostu jestem, co by wyszło z takiego konkursu. Oczywiście hajs to rzecz drugorzędna, cała akcja for fun a nagrodą mógłby być po prostu szacunek na Wykop dzielni :)
@Wolnomysz: A wiesz, że to niegłupi pomysł? ;)


@noonamed: Głupi, wiem że piszesz to dla zabawy ale co dajesz ty w tym wszystkim? Jest mnóstwo organizowanych hackathon'ów ale naczęściej nagrody dla wygranego zespołu to poniżej 15k - więc szkoda czasu za takie pieniądze. Ciekawa zabawa dla jakiś studentów ale dla reszty strata czasu.

a nagrodą mógłby być po prostu szacunek na Wykop dzielni :)


@noonamed: Szacunek na portalu z