Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@b0b3r: To jest jeden z tych typów, którzy naprawdę się pogubili. Jak siedział w tej Irlandii czy gdzieś tam, ćpał temat i nagrywał filmy o złych filmach to przyznam, że co film to śmiałem się na głos. Później hajs z YT zaczął mu się zgadzać i wrócił do PL to z takiego rozumnego, ale prostego ziomka zrobił się jakiś zlewaczały twór. Tak naprawdę to nie wiem do końca o #!$%@? mu
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Generalnie bardzo wielu ludzi wraz z dojrzewaniem poznaje, że świat nie jest czarno biały, wolny rynek wszystkiego nie załatwi, wyrozumiałość i wrażliwość jest okej, a więc „lewaczeje”. Dlatego sądzę, że faktycznie tak myśli. Z ciekawości, w jakich sprawach na przykład Twoje poglądy nie zmieniły się na przestrzeni 10 lat?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrian1207: Np. Polityka. Nie interesowała mnie i nie interesuje. Mam ogólne pojęcie co sie dzieje, ale staram się nie mieć jakiejś głębszej refleksji, bo bym zgłupiał. Od 18 roku życia nie byłem na wyborach i nie będę. Zwłaszcza, że w tym kraju od X lat są zawsze dwie opcje xD Tematy lewica/prawica to samo.

Z przyziemnych spraw to nigdy nie lubiłem bigosu i nie lubię do tej pory xD
  • Odpowiedz