Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luckylukk: czy ja wiem? To są raczej zawodowi gracze w polityce głównego nurtu. Może nie żadne skrajnościowe odpały, ale raczej będą ciążyć ku etatystycznym partiom władzy.

Aby głosować jak porąbany to by trzeba było alternatyw z prawdziwego zdarzenia-wyważonych, wycentrowanych, z lekka tylko prawicowych, ale z polotem i RiGCz-em-jak Partia Libertarianie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luckylukk: nie! Nie jak kukiz. Tu chodzi o alternatywy ze spójnym programem, i ogarniętym środowiskiem.

A nie kogoś, kto pod swoim znanym nazwiskiem, i rocznikiem utworzenia zakłada zbieraninę różnych ideologii-od lewa do prawa.
@luckylukk Dzisiaj to dosyć zrozumiałe, że Gowin i Sikorski są umieszczani w centrum, ale w 2005 roku i PiS i Platforma były wyraziście prawicowymi partiami. Pytałem z tego powodu, że należą oni do grona polityków, którzy krążyli między tymi dwoma partiami/środowiskami (jak dawni PJN-owcy, KM Ujazdowski czy Jan Rokita).
@softparadise: To gdzie byli ma dla mnie mniejsze znaczenie niż to, że programowo mi do nich blisko, rozumiem i zgadzam się z tym co głoszą w 90%. Mógłbym też głosować na Trzaskowskiego, który ma czystą kartotekę, ale z nim się zgadzam może w 50%.