Wpis z mikrobloga

Mircy, jacyś stali bywalcy Energylandii?

Mamy w grupie rozkminę: czy warto brać dzień urlopu, żeby wybrać się np. w piątek? Czy może w weekend będzie podobne natężenie ludzi? Pewnie wybierzemy się w końcówce maja.

#energylandia #kiciochpyta
  • 14
@Letoo: byłam raz i jadę za dwa tygodnie! Poprzednim razem byłam niemal w halloween wiec od cholery ludzi i tematycznych rozrywek, jakies domy strachów itp plus zniżka za wejście w przebraniu halloweenowym wiec miałyśmy maski tego gościa ze Strasznego Filmu który zabijał ludzi XD teraz nie wiem jak będzie ale podejrzewam ze podobnie wiec wzięłyśmy bilety na dwa dni na kolejki - może tez tak zróbcie?
@Letoo: No to ciężko będzie nieważne czy w piątek, czy sobotę, wydaje mi się ze na pewno nie celowalabym w niedziele bo pewnie wszyscy rodzice maja wolne i zabierają dzieciaki, lepiej faktycznie w piątek a najlepiej jakoś w środku tygodnia to już w ogóle powinno być super
@nophp: zależy co chce zobaczyć, skupiając się jedynie na rollercoasterach wszystkie obskoczyłem po kilka razy będąc na halloween, tam kolejki bardzo sprawnie idą. Tylko na zadrze raz byłem ale na to więcej mnie już nikt nie namówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Letoo: na pewno dzień w tygodniu lepszy niż weekend, w weekend można próbować w niepewną pogodę - pochmurno, możliwy deszcz, tylko że jak ten deszcz rzeczywiście spadnie, to nie będzie żadnej przyjemności

droga z parku do Wawy nie jest zła, jadąc przez A1, pierwsze ~30km masz przez wsie i Oświęcim, potem jak wskoczysz na S1, to lecisz eskami i autostradami do samej Wawy z wyłączeniem kilku kilometrów remontu na S1 i
@Letoo: Piątek jest tak samo słabym pomysłem jak poniedziałek niestety. Masa ludzi tak kombinuje, że przedłuży sobie weekend i efektem jest tylko nieco mniejszy ruch niż w weekend. Owszem jechać można, ale na brak kilkudziesięcio minutowych kolejek nie ma co liczyć, zwłaszcza przy dobrej pogodzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Letoo: jestem dzisiaj czyli w piatek i jest praktycznie 0 czekania na dowolna atrakcje jaka tglko chcesz, czemus bardziej popularnemu typu moya włącza sie od czasu do czasu 10min czekania na ekranie. Poki nie ma wysokiego sezonu to piatek jest bezpieczny nawet w maju. W porownaniu do wczoraj to jest identycznie.