Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: Otóż to. Korwin od lat jest taki sam, tylko wcześniej nie miał takich możliwości do ukazania swojego prawdziwego oblicza. Korwin poglądów również nie zmienił więc @CzerwonaPoprzeczka tu pojawia się problem i albo się dojrzewa emocjonalnie i intelektualnie i Korwina się opuszcza, albo dalej się jest naiwnym dzieckiem i słucha starszego dziadka.
@nowywinternetach: Otóż to. Korwin od lat jest taki sam, tylko wcześniej nie miał takich możliwości do ukazania swojego prawdziwego oblicza. Korwin poglądów również nie zmienił więc @CzerwonaPoprzeczka tu pojawia się problem i albo się dojrzewa emocjonalnie i intelektualnie i Korwina się opuszcza, albo dalej się jest naiwnym dzieckiem i słucha starszego dziadka.

@CzerwonaPoprzeczka: Tyle, że on się nie zmienił.


@andrzej-roman:
@nowywinternetach: Nie macie racji ani trochę. Korwin się
@CzerwonaPoprzeczka: Jak to jest napisać 10 zdań i zero treści w nich ? Musiałbyś wykazać te zmiany, może ci uwierzymy.

Ja go słucham od dawna. I od dawna powtarza to samo czy to o kobietach, niepełnosprawnych, ukraińcach, homo, konserwatyzmie, gospodarce. Gość jest niereformowalny - nigdy nie przyzna nikomu racji i dlatego się nie rozwija.
Jak to jest napisać 10 zdań i zero treści w nich ? Musiałbyś wykazać te zmiany, może ci uwierzymy.

Ja go słucham od dawna. I od dawna powtarza to samo czy to o kobietach, niepełnosprawnych, ukraińcach, homo, konserwatyzmie, gospodarce. Gość jest niereformowalny - nigdy nie przyzna nikomu racji i dlatego się nie rozwija.


@nowywinternetach: Korwin sam nawet mówił, że stał się na starość bardziej konserwatywny. To już jest zmiana.
Powiedział że
Gdzie? Choć jeden przykład dasz jakiejś zmiany i sprzeczności w wideo lub tekstowo?


@nowywinternetach: To było wokół tematu właśnie podniesienia kwoty wolnej i też Kukiz coś proponował, to Korwin temu przeczył, chociaż wcześniej sam tak mówił. Jakoś na początku kadencji.

No ja się tutaj dzielę spostrzeżeniami, nie zakładałem 12 lat temu, że się Korwin zmieni i nie spisywałem rzeczy, w których może w przyszłości zacznie inaczej gadać.