Wpis z mikrobloga

@gorfag: No jak to gdzie? Przecież wiadomo, że w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to ktoś ją wyrzucił niedaleko mojego domu, miała nawet odciśnięty ślad na szyi po obroży. Ale do lepszego domu trafić nie mogła, bo cała moja rodzinka lubi koty, więc została maskotą rodziny :)

Zgaduję, że tylko wygląda na dużego. Jakby tak swoją kotkę wzięła na ręce, to wyglądałaby podobnie, bo
@Saszimi: na tym zdjęciu ma 8 miesięcy, teraz ma prawie 2 lata i jest troszkę większy, ale twardo robi mase, teraz ok 8 kg waży. No ale to samiec.

Smutne ze ktoś może wyrzucić kota :(
@gorfag: Hoho, to faktycznie idzie na masę, skoro z 8kg waży :D Mnie moja kotka czasami przydusi i ciężko się robi, a co dopiero dwa razy cięższy ;)

Ludzie są bez serca. Ale z drugiej strony dzięki temu mam teraz taką fantastyczną kotkę, więc może to był jakiś większy boski plan ;)) A w tej chwili śpi właśnie w jakimś pudełku xD
@Saszimi: @gorfag: No pewnie, że są bez serca. Nie tak dawno, jakoś jesienią. Dzwoni do mnie brat i mówi, że szwenda się za nim chart polski gdy był w okolicznym lesie. Widać, że raczej był rasowy, lecz bez obroży. Wątpię też, że chipa miał. Na oko około 6-8 miesięczny. Ale z tego co wiem, ktoś go później przygarnął z okolicznych mieszkańców.

Małe kociaki, też dwa razy zebraliśmy 1. około 2-miesięczny,