Wpis z mikrobloga

Kurde nie kumam jak można być takim zje##@ człowiekiem jak #odyn

Na święta dostałem zabawkę detektor - jakieś chińskie coś

Pika, szuka, pokazuje wszystko a więc kapsli, zakrętek i innego śmiecia multum.

Najprostsze co mo

I nie kumam JAK TO może nie sprawiać radości chodzenie z wykrywaczem. Mnie i syna cieszy każda chwila na plaży, każdy sygnał to coś nowego i myśl "a może tym razem coś lepszego"
I chociaż wracam czasami z 1 groszem i stertą kapsli to mam ochotę chodzić nadal i nadal.

Nie mówiąc już że zajawka fajnie jest odbierana przez ludzi - dużo zapytań obcych, dociekanie, pytania. Do tego "konkurencja" na plaży także super ludzie - pomocni, pokażą co znajdą, pogadają.
Niski poziom społeczny, fobie i zwykłe problemy psychiczne panie #odyn

Nie mówiąc już że swoją "wiedzą" i "rozwojem" jak i "znajomoscią" kontekstu i historii znalezisk przynosisz tylko wstyd takiej pięknej pasji jaką jest szperanie wykrywaczem.
Braki w wiedzy, podstawy higieny również robią swoje....

Na zdjęciu to co udało nam się dzisiaj znaleźć - 3 autka, łopatka, 4.7 zł i 1 zł PRL i kurde TO NAPRAWDĘ CIESZY!

Ładny galimatias wyszedł. Zawsze i wszędzie Odyn wyśmiany będzie!
#detektorysci #wykrywaczmetalu #wykrywacz #odyn
PomadkaNawilzajaca - Kurde nie kumam jak można być takim zje##@ człowiekiem jak #odyn...

źródło: comment_1651685622XHcrIGhrXt0T9oVMXp3BXu.jpg

Pobierz
  • 33
@PomadkaNawilzajaca: Generalnie to z wykrywką latam od dobrych 7 lat. Byłem nawet na spotakniu na plaży z Odynem. Koleś jest w porządku ale było tak kilku przydupasów, którzy jalby mogli to by na tej plaży rowa wyczyścili na połysk. Ja po części rozumiem, że facet się dystansuje i ucieka od ludzi. Tak czy siak od roku nie śledze mediów społecznościowych pod kątem detektorystyki bo tam to już chyba połowa swoje wypociny