Wpis z mikrobloga

@adinkra2137: Na yt jest nowy filmik jakoby Domin miał się powiesić w psychiatryku..jakoś nie chce mi się wierzyć w to że szpital psychiatryczny dopuścił do takiego wypadku.
  • Odpowiedz
@elo22332324 @adinkra2137 @F4ntx Adres jest powszechnie znany wśród mieszkańców Pionek, w tym mnie, natomiast przytaczanie go w internecie uważam za nie na miejscu. W końcu to dane osobowe. Osobiście stwierdzam również że na mieście żadnych nekrologów nie widać, więc również wątpię w tą całą szopkę. Obstawiam namierzenie "kolegów", pociągnięcie ich do odpowiedzialności i próba wyciszenia sprawy poprzez wymazanie Dominika z internetu w taki a nie inny sposób. Pozdro
  • Odpowiedz
Wszystko wszystkim ale rozsyłanie adresu danych w tym fake informacji na temat śmierci... not cool gówniarze nie powinni chodzić bezkarni mowa tu o ,,kolegach,, z discorda Domina
  • Odpowiedz
@F4ntx: Dzisiaj to nie jest problem zlokalizować gościa w internecie. Zastanawia mnie dlaczego JESZCZE ich nie namierzyli i pociągnęli do odpowiedzialności. Co by nie mówić, to skrzywdzili tych starszych ludzi (szczególnie psychicznie) i samego Dominika
  • Odpowiedz