Wpis z mikrobloga

Mam pewien dysonans co do promowania tego Denisa przez wszystkie kanały. Taki ebe ebe przy okazji boomu na soroko nie nagrał na jego temat żadnego filmiku bo uważał go za jednostkę skrajnie patologiczną, która mogłaby źle wpływać na inne osoby. Tymczasem na kanale trwa jawna promocja bandyty z Torunia z wyrokami, który krzywdził innych ludzi. I taka persona jest już jak najbardziej ok do promowania, przy okazji ciągle głosząc hasełka jp i z psami nie gadam. Wiadomo, że ebe ebe siedzi głęboko w dupie u Boxdela, ale gdzie tutaj jest jakaś logika i konsekwencja w działaniu.
#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
@camos: Właśnie też mi coś tu nie gra, że nagle jest jakieś uwielbienie dla takich gangsterów i debili. Plus, że dostarcza jakieś show, ale jak czytam komentarze o nim, że super chłopak, fajny gość itd to aż szkoda gadać...
  • Odpowiedz
@krzysiek1656: @BoooG: hipokryta bylbym jakbym nie powiedzial, ze ogladalem z nim konfy itd i mnie to smieszylo, ale rzeczywiscie nie wplywa to zbyt dobrze na spolczenestwo, jak takie "wartosci" sa szeroko promowane xD
  • Odpowiedz
@krzysiek1656: Wracają lata 90te. Zarówno inflacją, jak gloryfikowaniem "gangsterskiej" patologii. ;) Nikoś w 97 też był zapraszany do grania w "Sztosie" ze śmietanką ówczesnych "celebrytów". Żyjemy w symulacji i znowu trzeba było wczytać backup. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grubas: pytanie tylko czy mowimy o ludziach, ktorzy sie nie wychylaja czy o jednostce, ktora...ma wielu wrogow. Jego poprzednik musial trenowac w ukryciu na poludniu Polski.
  • Odpowiedz
@prayer5: Zapłacili to zrobił. Jak ostatnio walczył to też zrobił taki wywiad. Odkąd się tam kuluarowo ujawnił to robi taki lipny content żeby przypadkiem nie urazić jakiegoś zawodnika co by się nie rzucali do niego jak się spotkają.
  • Odpowiedz
@prayer5: odpowiedź jest prosta:

Soroko walczyl w PRIME należącym (chocby posrednio) do Jóźwiaka. Boxdel nienawidzi Jóźwiaka i tak jak innym galom Fame nie robi pod górkę, tak tutaj dupa ich ewidentnie boli (to powyzej, akcja z Rozparą, Kasjo).

Ebe ebe jest pieskiem Fame'u, więc z Soroko sie wstrzymywał.
  • Odpowiedz