Wpis z mikrobloga

@r3solver: urzadzenia samego w sobie. Miałem kiedyś telefon przez którym nawet na głośniku bt ledwo było co slychac a głośności na full.

Sprawdź inne urządzenie czy też będzie cicho.
@r3solver: być może z modułu bluetooth samego w sobie, u mnie różnicy między iphone a innymi urządzeniami raczej nie słychać, a przynajmniej nie na tyle żeby było słychać różnicę. Może też być #!$%@? masterowane radio i suwaki wysunięte ponad 0.
@r3solver: Sprawdź czy w radiu nie ma opcji aby wybrać poziom wzmocnienia indywidualnie dla każdego źródła. U mnie tak jest i możesz wybrać poziom wzmocnienia wstępnego czy to dla CD czy dla BT czy AUX.
@sunlifter: @r5678: Miałem tak w 3 różnych autach, na różnych telefonach :P
Różnica nie jest taka, że nie da się słuchać muzyki, ale pełny potencjał audio słysze dopiero na radiu FM które na maks. głośności ma o wiele więcej mocy
@r3solver: Zobacz w ustawieniach bluetooth na iPhone czy masz wybraną opcję Samochodowy zestaw stereo czy Słuchawki. Ustawienia -> Bluetooth -> ikonka (i) przy urządzeniu -> Typ urządzenia. Jak masz ustawione Słuchawki to iPhone po jakimś czasie redukuje głośność.