Wpis z mikrobloga

Para grzesiek marika wzbudza we mnie straszne ciary żenady, niby tacy "w emocjach" ale to sztuczna egzaltacja, marika gdy nikt nie patrzy ma spiętą i #!$%@?ą twarz, knuje jak diabli, mam niejasne przeczucie, że użyje grześka przeciwko dzejowi i elizie, na insta da się wyczuć chłód pomiędzy nimi, komentarze to jedno, ale nie bywają w tych samych miejscach.. długo nie chciałam wierzyć w ingerencje produkcji, ale to, w jakim momencje grzesiek wrócił, w jakich okolicznościach sparował się z mariką i dalej... teraz widzę reżyserkę jak na dłoni, niestety.
#hotelparadise
  • 7
@Mallisso: Oni tam byli wszyscy razem, ale sama Marika pisała, że dla niej Eliza i Jay "są bo są" i chyba wręcz pisała, że ich nie lubi. Wspólnych filmików chyba nie było. Jak coś było, to tylko przypadkowe pojawienie się na stories jednych i drugich. Pozowane zdjęcia wszystkich uczestników wyjazdu z okazji urodzin Laury się raczej nie liczą. To plus wcześniejsza akcja z kłótnią Mariki i Elizy przez stories gdzie jeszcze
@Lolek1011: a mnie głównie chodzi o aktualny kontakt Jaya+Elizy z Grześkiem, bo że z mariką im nie po drodze, to wiadomo. Zajrzałam na insta grześka, i nie zauważyłam czegokolwiek, co potwierdzałoby ich przyjaźń w tej chwili, po programie. A przecież podczas kręcenia zapowiadało się tak super, astralni bracia itp. Dlatego głośno myślę, może ktoś coś wie, bo na insta bywam jak naprawdę się nudzę..