Wpis z mikrobloga

@czohracz: automatu Sportage w tym momencie nie zamówisz w innych markach to musisz pytać jak ja robiłem obchód ro różnie ale VW, Skoda rok, Mercedes mi powiedzieli 18 miesięcy zamówiłem w końcu Kia Proceeda GT w marcu w automacie i miało być do września, ale nastawiam się na nowy rok i coeszę, że w ogóle zdążyłem zamówii to w starej cenie z rabatem
@czohracz: przede wszystkim nie wierz w terminy podawane przez dealerów KIA. Teraz podadzą jedno, a czekać możesz 2-3 razy dłużej. Ja zamówiłem ceeda w połowie listopada, z maksymalnym terminem 4 miesiące (a wg sprzedawcy to miały być nawet 2-3 miesiące). Na auto wciąż czekam, termin bez żadnego sensownego wytłumaczenia zmienili mi na sierpień i jedyne wieści jakie mam to, że auto nie trafiło jeszcze na produkcję.
@Fajka: a jak Twoje odczucia, myślisz ze ten termin to pewnik czy liczysz się z tym że się przesunie? Bo patrząc po powyższych postach to ciężko wierzyć w te terminy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czohracz: Szczerze to na to liczę bo miesiąc temu mieli 4 miesiące produkcja, teraz dali sobie 6 miesięcy ponad. Ale te sportage się bdb sprzedają. Ciekaw jestem bardzo tej hybrydy miękkiej bo jeździłem tylko PHEV full opcja. Więc trochę w ciemno biorę ten silnik.