Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za jakimś dronem robiącym zdjęcia w dobrej jakości. Testowałem ostatnio polecany przez wszystkich Mini 2, ale jakość zdjęć wydawała mi się przeciętna, zwłaszcza na zoomie który był słaby. No i dobrze by było znaleźć coś cichszego. Jest jakaś ciekawą alternatywa do ok. 4000zl?
#dron #drony #dji
  • 12
@PieceOfShit: no ja się na technikaliach nie znam :v
Także pytanie czy do 4k da się znaleźć drona który będzie robił zdjęcia lepszej jakości niż Mini 2, będzie miał lepszy zoom i ew. bedzie cichszy
@tymeq1: chcesz ludzi podglądać? ( ͡º ͜ʖ͡º) Poziom wyżej to Air 2, ale też szału nie ma. W tym budżecie możesz szukać też Mavica 2 Pro/ zoom, ale to już powoli niestety martwy system - wyszedł jego następca. Jak chcesz super jakość i dobry zoom to Inspire 2 + x5 xD
@tymeq1: Lepszy do 4000 zł to tylko DJI Air 2 (i może mini 3 pro który będzie miałem premierę w tym miesiącu).
Nie znajdziesz nic cichszego co by miało lepsze parametry. Mini 2 to jeden z najcichszych dronów na rynku, więc albo jakość albo incognito.
Jest jeszcze DJI Mavic 2 Zoom - zoom będzie miał najlepszy z tych tutaj wymieniowych ale będzie też najgłośniejszy, to już mały cielak.