Wpis z mikrobloga

@Starr: to że luźno żyjące psy żywią się gównem i padliną albo siedzą w schroniskach albo je ktoś zastrzeli, u polaka siedzą na łańcuchu albo są bite
to że luźno żyjące psy żywią się gównem i padliną albo siedzą w schroniskach albo je ktoś zastrzeli, u polaka siedzą na łańcuchu albo są bite


@gniX79: Jest to prawda, tak jak i to że świat jest pełen jeszcze gorszych rzeczy i większych tragedii oraz cierpienia. Tak samo prawdą jest to, że świat jest pełen pięknych i wspaniałaych rzeczy, ludzkiej troski, miłości czy przyjaźni - serio.

Tylko i wyłącznie od nas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azmar: ehh wrażliwość mi się daje we znaki. Czasem patrzę na zdjęcia rodziny i sobie wyobrażam co ich spotykało albo życia jakichś ludzi z biednych sklepików i wtedy płaczę
@gniX79: Poza kotem nie mam nikogo, miałem rezerwy i wydałem wszystko żeby go leczyć, u weterynarza się popłakałem, jak mi Pani doktor powiedziała, że źle jest, ale wtedy jeszcze nie wiedziała co konkretnie mu dolegało. Alergia pokarmowa, nagle dostał ataku, do dziś pamiętam i nigdy nie zapomnę jak to wszystko wyglądało, ile razy jeździłem taxi, żeby kot szybko dojeżdżał i wracał, miał komfort. Ile leków poszło, jak go smarowałem, myłem, karmiłem,