Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Bolidowa wycieczka pod granice czeską a dokładnie pod Bohumin.

Trasa 107 km z Katowic przez Mikołów - Łaziska Górne - Orzesze - Rybnik - Wodzisław Śląski - Gorzyczki - Chałupki - Bohumin.

Trasa ogólnie prawie spoko. Do Mikołowa całkiem ok później musiałem zmienić trasę bo niedaleko przystanku Łaziska Górne Brada tunelik, którym miałem jechać okazał się zalany.
Potem od okolic Rybnika do Wodzisławia trasa z górkami i zjazdami więc trochę mi dała w kość w kilku fragmentach. Parę razy też trzeba było schodzić z roweru bo albo nawierzchnia fatalna albo nogi odmawiały posłuszeństwa.

Od okolic Wodzisławia już luzik aż do granicy, jedynie na wylocie z Wodzisławia trafił się deszcz którego najgorszą falę przeczekałem na przystanku.

Oczywiście leśne tereny to znów niespodzianki typu grube kamienie i wycinka - na szczęście dało się przejechać.

Pierwsza setka w tym roku i jedna z dwóch planowanych. W sumie już mam ponad 1100 km na takim pierdku w tym sezonie.

#slask #chalupki #czechy #rower
sylwke3100 - Bolidowa wycieczka pod granice czeską a dokładnie pod Bohumin.


Trasa 1...

źródło: comment_1651427427xPfJaunLEEUwBeelpVooGX.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
fajny patent na bidon, wbrew pozorom to jest bardzo wygodny rower tylko ze duzo wolniejszy od "normalnego" i trzeba sie wiecej namachac
  • Odpowiedz
@misieg8: Ja i tak używam tylko podczas postojów więc różnicy nie robi a przynajmniej mały kontakt z brudem.

@basalyk44: To chyba mocne nogi miał

@md5sum: Dzięki

@s---k: No nie powiedziałbym, po tej trasie mnie cały wieczór kolana bolały co nie jest dziwne bo obciążenie duże.
  • Odpowiedz