Wpis z mikrobloga

@mapache: ja kiedyś miałem dwóch chłopów bo startowałem z naked brutality i jeden się raz #!$%@?ł podszedł do drugiego i zarąbał go siekierą. Mogłem tylko patrzeć. Na tym samym świecie trochę wcześniej zrekrutowałem sobie typa ale był piromanem. Zirytował się i podpalił chałupę. Jako że był to początek gierki to wszystko było z drewna no i wiadomo co się stało. Jeszcze miałem tam rannego więźnia w lazarecie no i niestety też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilczur79: a jest jakiś sposób by intelektualność wbić? mam problem że prawie nikt nie ma i dalej jestem na etapie kamienia łupanego bo rozwój tak wolno idzie
@azmar: no właśnie.. tak ¯\_(ツ)_/¯ power extended i wydobycie gazu, dubs bad hygiene to podstawa (i utrudnienie dodatkowe, de facto), deep storage, basic medicine, parę optymizacji, np mergowanie każdego mięsa do jednego typu, żeby nie mieć po 1 sztuce z każdego zwierzęcia, wieksza ilość rzeźb, wieksza ilość tekstur, więcej osobowości, więcej traitów, ale wszystko wygląda prawie jak vanilla dalej, a jest dużo bardziej różnorodne.
nie lubie po prostu jak połowa mapy