Wpis z mikrobloga

Dzieci tych ludzi dorosły w bańce mając kablówkę, wakacje, zabawki, kiedy inni nie mieli nic.


@azurro: xD

Jestem ze zwykłej rodziny, jak najbardziej w latach 90-tych miałem Lego, w TV kablówkę ze starym Cartoon Network i cykliczne wyjazdy na wakacje.
  • Odpowiedz
@oslet:

Ktoś kto czerpie kasę z pracy innych ludzi a nie ze swojej, jest pasożytem


Jeśli ten ktoś jest człowiekiem, to nie ma nieantynaukowych podstaw do określenia go w ten sposób. Powinieneś wymyślić sobie jakieś inne słowo, które nie będzie sprzeczne z
  • Odpowiedz
@Hetman_Wielki_Koronny:

państwo nie powinno wpieprzać się w sprawy, które nie powinny od niego zależeć a prywatne życie jednostek nie jest jego sprawą


"Państwo" jest za tworzeniem życia jednostek, więc wpieprza się już u samiutkich podstaw. I owszem, ta zależność (zaistnienie zależne od istniejących już ludzi stanowiących tzw. państwo) istnieć
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Wykopki pod tym względem żyją w umysłowej oblężonej twierdzy. Wydaje im się, że jako jedyni w państwie pracują na resztę beneficjentów, że pobierający 500+ to patola (gdzie jak weźmie się tabelkę z liczbami wyszłoby, że wiekszość społeczeństwa to patola xD). Oni biedni, zapracowani (pomijając, że pewnie część z nich na minimalnej, oddaje do państwa na tyle mało, że dalej jest beneficjentem strukturalnym) atakowani są przez wszędobylski polski socjalizm (
  • Odpowiedz
@oslet: W komentarzu na który ci odpisałem nazywasz ludzi korzystających z socjalu patologią, ale to ja 'rzucam uogólnieniem'? XD
Tak przeklepywanie narracji Rosji o gejropie, imigrantach, nato co nas znowu wystawi, Wołyniu, dzielenie Polaków to w obecnych czasach ruska propaganda i ludzie którzy sie na to łapią (vide kibole za co sie wstydze, bo jestem jednym z nich) są pożytecznymi dla kremla idiotami, więc witaj w klubie. Dodam, że pod tą narracje podciąga się rząd pisu.
Teraz każdy kto sie z tobą nie zgadza jest pisowcem, tak?
I te nastoletnie idealizmy zamiast rozdawać inwestujmy w kulturę! No tak, bo dziecku z biednej rodziny potrzebny jest nowy teatr, a nie hajs na żarcie i ubrania. Faktycznie programy aktywizacji zawodowej i dotacje wcale nie są przewalane, kursy komputerowe dla grażyn to świetna inwestycja, najlepsza dla tego co je prowadzi, pewnie dlatego obsadzona jest siostrzeńcami urzędników.
Korwiniści = skrajna lewica, równie debilne i idealityczno populistyczne hasła co ruchem magicznej różdżki uzdrowią państwo, łykają to pelikany takie jak ty,
  • Odpowiedz